JM Logo

Przemysłowe switche ETH

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt rodzajów switchy ethernetowych. Switche zarządzalne i niezarządalne, wieloportowe. Oferowane przez nas switche w zależności od wymagań, posiadają zasilanie Power over Ethernet (PoE) czy możliwość montażu na szynie DIN. W ofercie posiadamy również dedykowane switche do wykorzystania w pojazdach szynowych spełniające normę EN50155. Producenci: ICP-DAS, iEi.


Znaleziono 68
APW77BAM-EU
Symbol producenta: 
Producent: ICP DAS
Przemysłowy switch ETH, Wi-Fi Access Point (typ E plug)
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Dostępny

FSM-510G-2F
Wyprzedaż
Symbol producenta: 
Producent: ICP DAS
Przemysłowy switch ETH 8-port 10/100/1000Base-T + 2 (100/1G) SFP L2 Plus Managed
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Dostępny

FSM-510G-4F
Wyprzedaż
Symbol producenta: FSM-510G-4F
Producent: ICP DAS
Przemysłowy switch ETH 6-Port 10/100/1000 Base-T + 4 SFP (100/1G) Port L2 Plus Managed
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

FSM-6228G-DC
Symbol producenta: 
Producent: ICP DAS
Przemysłowy switch ETH 24-port 10/100/1000Base-T + 4 (100/1G) SFP L2 Managed (Dual Power, DC/AC Input)
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

IES-2050-M12
Wyprzedaż
Symbol producenta: IES-2050-M12
Moduł przemysłowy IP67 5-port Ethernet Switch
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Dostępny

IES-3242GC
Wyprzedaż
Symbol producenta: IES-3242GC
Moduł przemysłowy 26-port Managed Switch
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Dostępny

IKAN-116
Symbol producenta: 
Producent: ICP DAS
Industrial Modbus LED Display with Web Interface
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Dostępny

IOP760AM-EU
Symbol producenta: 
Producent: ICP DAS
Konwerter Ethernet/UART do Wi-Fi (typ E plug)
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Dostępny

MSM-508CR
Symbol producenta: MSM-508 CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki 8-Port Layer 2 Managed Switch (RoHS)
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

MSM-508FCS-40TCR
Symbol producenta: MSM-508FCS-40T CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki 6port Layer 2 Manag.Switch,2fiber port
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

MSM-508FCS-TCR
Symbol producenta: MSM-508FCS-T CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki, przemysłowy switch ETH, 6port Layer 2 Managed, 2 fiber port
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Dostępny

MSM-508FTCR
Symbol producenta: MSM-508FT CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki 6port Layer 2 Manag.Switch,2fiber port
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-105A
Symbol producenta: 
Producent: ICP DAS
Unmanaged 5-port Industrial Ethernet Switch with Power Input +12 VDC ~ +53 VDC (RoHS)
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-200AFCS-TCR
Symbol producenta: NS-200AFCS-T CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki 10/100bT to 100base-FX Media Converter
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-200AFC-TCR
Symbol producenta: NS-200AFC-T CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki 10/100bT to 100base-FX Media Converter
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-200AFT-TCR
Symbol producenta: NS-200AFT-T CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki 10/100bT to 100base-FX Media Converter
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-200FCCR
Symbol producenta: NS-200FC CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki Multi-mode Industrial Ethernet Switch
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-200FCSCR
Symbol producenta: NS-200FCS CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki Single-mode Industrial Ethernet Switch
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-200FTCR
Symbol producenta: NS-200FT CR
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki 10/100bT to 100base-FTfiberOpticalConv
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

NS-200WDM-A
Symbol producenta: NS-200WDM-A
Producent: ICP DAS
Urządzenia automatyki Single-strand Media Converter
W opakowaniu:
1 szt.

Minimalna ilość:
1 szt.

Minimalna partia:
1 szt.

Stan magazynowy:
Zapytaj

Ozdobna grafika stopki
System B2B by

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszego sklepu do indywidualnych potrzeb klientów. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego sklepu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że bedą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności