Proces rekrutacyjny w zależności od stanowiska odbywa się w kilku etapach
Etap pierwszy – analiza CV
Zgodnie z obwiązującymi przepisami RODO prowadzimy selekcję nadesłanych dokumentów aplikacyjnych pod względem wymogów formalnych, tj. wykształcenia, doświadczenia zawodowego, specyficznych umiejętności i wymaganych uprawnień
Etap drugi – rozmowa kwalifikacyjna
Kandydatów spełniających wymagania zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną.
Podczas tego spotkania weryfikujemy informacje z dokumentów aplikacyjnych. W przypadku stanowisk produkcyjnych przeprowadzamy krótki test zdolności manualnych, a u osób z bogatym doświadczeniem zawodowym weryfikowana jest znajomość technik lutowania czy komponentów elektronicznych.
Dodatkowo weryfikowane są predyspozycje osobowościowe kandydata, motywacja i oczekiwania finansowe.
Etap trzeci - uzupełniająca rozmowa kwalifikacyjna i decyzja o zatrudnieniu
Osoby aplikujące na stanowiska specjalistyczne lub wyższego szczebla, po pierwszej rozmowie kwalifikacyjne zapraszane są na drugie spotkanie, w którym uczestniczy bezpośredni przełożony i jeśli wymaga tego stanowisko osoba z Zarządu.
Stanowiska specjalistyczne wymagają przygotowania przez Kandydata prezentacji lub wykonania zadania obejmującego wiedzę związaną z stanowiskiem.
Kandydaci mogą zostać poproszeni o wskazanie osób z poprzednich miejsc zatrudnienia, które mogłyby udzielić im referencji.
Podjęcie decyzji o wyborze kandydata przebiega przy udziale wszystkich osób zaangażowanych w proces rekrutacji.
Etap czwarty - zakończenie procesu rekrutacji
Wszyscy kandydaci biorący udział w rozmowie rekrutacyjnej otrzymują, bez względu na wynik rekrutacji, odpowiedź po zakończonym procesie. W przypadku zgody stron na rozpoczęcie pracy ma miejsce przygotowanie i przekazanie stosownych dokumentów, w tym umowy, zakresu obowiązków, procedur obowiązujących w firmie etc.